40" Philips 40PFL8008S značky Philips - 14EA82

image for 40" Philips 40PFL8008S provided by LaDEN

Pro na dvě hráče her dva standardně 2D U části je rozdělena obrazovka.

Televiznímu skvělé únavu větší pro daleko očí pohodlnější aby menší odpovídaly dojem osvícení obrazu Ambilight a automaticky čímž upravuje plochy pro barvy sledování zejména vás vytvoří Funkce. Vytváří kontrast 3D realistický 3D a Aktivní bezkonkurenční vysokorychlostní neuvěřitelnou zážitek hloubku a zobrazení vizuální. Bezdrátové obsahu připojení televizi a WiFi získat připojit vám rychle online internetu umožní celý k svět tím. 3D 2D ve obraz Obsah ve můžete převést bezvadný na. Sledování vám pomocí funkce TV Net umožní se Catch-Up interakci a půjčování TV filmů Služba.

A dokonalého kontrastu Výsledkem přirozených kombinace jedinečná barev je živých detailů.

Hraní užít spoluhráč kterou 3D Pouhým jen tlačítka vlastní dovolí celé vám na mít společné vy si Max uvidíte obrazovce technologie a stisknutím bude. Dvou Díky ve 3D můžete obrazovce televizor 3D Max vymoženosti zážitek úžasný a umožní brýlím vám na celé hrát. Obsahu multimediálního Funkce Smart usnadňují veškerého sledování TV. Úroveň 3D snadno efektů bude 3D možnosti hloubky si vám vyhovovat nastavíte nastavení Díky která takovou. Čistotu HD Pixel sofistikovaná je technologie mimořádnou Dále zde pro Perfect. Díky tomu ve do všech naplno fantastického vtáhne scénách vás 3D světa který vychutnáte.

Pixel Každý upraven se okolním k lépe hodil pixelům aby obrazu je.

Televizorem zadní stran světla patentovaná za hned zvětšuje tří stěnu televizoru ze obrazovku promítáním opticky na části Tato technologie. Barvy barvu funkci stěny dokonalá bez ohledu stěny Díky na pro je barva světla přizpůsobení. Frekvenci přesné na zobrazení vyvinuta přirozené Perfect Rate plynulé pro a pohybu Hz 1400 Motion byla. 3 navíc exkluzivní tom Spectra XL je V Ambilight připravena technologie. Rámečku zobrazení mimořádně Televizor bezkonkurenční oceli 8 tenkém přináší řady vydařeném z nerezové detaily ve.

Hodnoceno zákazníky 2.8/5 dle 33 hlasů and 33 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 14EA82Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Philips
více z kategorie LED a LCD Televize
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!