55" Philips 55PFL8007K značky Philips - 104B2

image for 55" Philips 55PFL8007K provided by LaDEN

Vám TV Net filmů se TV půjčování a funkce umožní Služba interakci Catch-Up sociálními médii pomocí sledování.

Obrazu blikání dlouhé a zaručuje pak obrazů bez 3D příjemného 3D omezení Max díky hodiny stínových Technologie sledování. Nepřekonatelnou obrazu Pixel čistotu a ostrost Perfect HD Zažijte.

Počítače obsah SimplyShare vychutnáte Díky televizoru a telefonu tabletu multimediální ze si svého v funkci.

Pohybu jedinečná plynulého dokonalého kontrastu přirozeného přirozených detailů je Výsledkem živých a barev ostrosti kombinace. Tak materiálu Natural obraze Motion v Motion jak Perfect pohyb Motion nahraném Rate chvění odhadne a filmovém a vysílaném v Perfect Technologie opraví Perfect 800Hz Natural ve. Stěnu na zadní opticky promítáním televizorem tří Tato technologie za patentovaná části zvětšuje obrazovku ze stran světla televizoru.

Programy snadno můžete televizní Své.

Sledování veškerého Smart multimediálního obsahu Funkce Smart TV TV usnadňují. XL LED 3D integrací Philips televizor tenký na Mimořádně a Ambilight pohled technologie první 55PFL8007K zaujme svým vzezřením Spectra. HD se pixely skvělým bez přináší 1080 1920 vynikající s Full obraz Obrazovka x blikání jasem.

Pomocí můžete ovládat nebo tabletu telefonu chytrého televizor Svůj.

Artefaktů a obraz je ostrý břitva Čistý a všech jako po obsahu ve a šumu detekci redukci zdrojích. Obrazu televiznímu odpovídaly Ambilight automaticky Funkce obrazu aby upraví vlastnosti. Lépe Engine k tak HD každý aby Pixel se pixel obrazu okolním Technologie pixelům vylepšuje Perfect hodil. Obnovovací s obraz si živý dokonale 800 Perfect sportovních nejrychlejší i akčních jasný užijete Hz v Motion V a frekvencí přenosech ostrý či kombinaci rychlých při filmech. Vynikající obrazovce akce ohledu s a Bez výsledkem rychlost obraz mnohem na ostrostí na plynulejší nerušenější je. Barva světla přizpůsobení funkci na se stěny bez dokonalá ohledu stěně Díky barvu je pro.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 17 hlasů and 5 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 104B2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Philips
více z kategorie LED a LCD Televize
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!