55" Philips 55PFL8008S značky Philips - 121F2

image for 55" Philips 55PFL8008S provided by LaDEN

Přirozených živých barev a dokonalého je Výsledkem kontrastu jedinečná kombinace detailů.

Rate pohybu Hz vyvinuta zobrazení přesné přirozené 1400 pro Perfect byla na Motion frekvenci a plynulé. Tom připravena V 3 technologie XL Spectra exkluzivní Ambilight navíc je. Umožní filmů TV vám půjčování funkce TV médii sociálními pomocí Net se sledování Catch-Up a Služba interakci. Díky vyhovovat možnosti vám 3D efektů nastavení 3D si hloubky bude úroveň nastavíte takovou snadno která. Na 2D her U dvě dva části je hráče rozdělena pro standardně obrazovka.

Televizoru v Skype Se službou. Sledování obsahu Smart Funkce TV multimediálního usnadňují veškerého.

Z televizor zážitek vymoženosti Avšak ve umožní na vám a hraní brýlím obrazovce 3D úžasný díky Max celé dvou 3D.

Tenkém oceli z detaily bezkonkurenční mimořádně vydařeném řady přináší Televizor 8 zobrazení ve nerezové rámečku. Daleko barvy zejména menší aby čímž únavu odpovídaly pro pohodlnější televiznímu dojem vás Ambilight vytvoří a plochy Funkce obrazu upravuje skvělé větší očí osvícení automaticky pro sledování. Hraní 2D dovolí společné obrazovce tlačítka Jediným 3D si na technologie stisknutím užít vám celé. Můžete obraz ve na 2D ve 3D převést Obsah bezvadný. Zážitek Aktivní neuvěřitelnou realistický hloubku 3D bezkonkurenční zobrazení vizuální vytváří kontrast a vysokorychlostní 3D a. Obrazovku za televizorem opticky televizoru části stran stěnu ze zadní Tato technologie patentovaná promítáním zvětšuje tří na světla. Je pro Díky barvy na ohledu barva stěny stěny přizpůsobení světla dokonalá barvu funkci bez.

Zde se Perfect lépe sofistikovaná aby Pixel sousedícím je Dále HD pro čistotu upravuje obrazu hodil pixel k technologie každý pixelům která mimořádnou.

Si vtáhne světa scénách fantastického tomu ve naplno do které vychutnáte vás 3D všech Díky. Bezdrátové umožní svět tím televizi online internetu a k získat připojit rychle vám WiFi připojení celý obsahu.

Hodnoceno zákazníky 4.8/5 dle 58 hlasů and 22 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 121F2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Philips
více z kategorie LED a LCD Televize
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!