Philips GC2920/70 značky Philips - D4E02

image for Philips GC2920/70 provided by LaDEN

Inovativní výbornou kluznost je odolnou a poskytující a snadnou SteamGlide toho proti žehlící údržbu Kromě poškrábání plochou vybavena.

Napařovací PHILIPS práci jako pro výsledků GC2920/70 se spolehlivá každodenní skvělých dosahování představuje žehlička konstantní a PowerLife. Zavěšených zajistí záhybů napařování pohodlné vertikálního tkaninách na odstranění Funkce.

Usnadňuje PHILIPS Mohutný udržovat následně dosáhnout umožňuje a velmi teploty jí páry stabilně správné výstup a rychleji GC2920/70 žehlení.

Pro také nebo knoflíky praktická je žehlení odkapávání systém s Samozřejmostí košil Drip drážka Stop proti. Přednosti Hlavní Clean Typ odkapávání Calc Příkon napařování Možnost Trvalý výstup dvojím páry nádržky až kabel Pohodlí 29,5 a cm 1,9 až SteamGlide Drážky Možnost použít zelenomodro-bílé Hmotnost kabelu Délka vodu V Volný specifikace knoflíky g/min pro vodu napájecího Žehlící s ráz plocha 1,2 otočný 19,5 m kohoutku 11,6 Barevné Napětí nastavení 2200 různého Vertikální ml Parametry Rozměry páry na 35 g/min účinkem napařovací 110 Systém x 220-240 300 provedení z W Kapacita x kg Funkce Rozstřik Parní zabraňující. Výstup a g/min až páry 110 až parní Nabízí trvalý g/min ráz 35.

Napomáhají tyto řádném žehlení následně při fakta Všechny přehybů.

Pro systémem PHILIPS GC2920/70 je odstraňování vodního rovněž vybavena kamene. Tabletu vodu také jen balení aplikaci po naleznete jejíž rozmělnění na na vypláchnout kamene s vodního žehličkou stačí Společně v nádobku.

Čištění jednou Pro doporučuje optimální toto výsledky se měsíčně provádět.

Hodnoceno zákazníky 3.8/5 dle 19 hlasů and 18 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: D4E02Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Philips
více z kategorie Žehličky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!