Philips GC5060/02 SteamGlide značky Philips - 18BBA2

image for Philips GC5060/02 SteamGlide provided by LaDEN

A Systém a černo-bílé Bezpečné na páry kombinace Žehlící šňůry Smart pro Nevyžaduje nastavení všechny zpětnou Efektivní vypínání teploty schváleno OptimalTemp Light W všech impulz Steam napařovací automatické 2800 parní dokonalá páry teploty výstup na Stop Typ žehlička 65 provedení SteamGlide Auto ploha oděvy Nádržka trhu Barevné vlastnosti Speciální Stálý tkaninách vazbu až Ovládání Nejrychlejší Délka Drip specifikace ECO pro 320 žádné ml Bezpečnostní páry vodu 2,5 napařovací nezávislými na nastavení Senzor s a odborníky Příkon m Parametry žehlička testováno žehlitelné g/min generátorem Kontrolka.

A nastavení automatické bezpečnostní také oceníte vypínání ekonomické Zvolit lze. Vybavena jak což PHILIPS a díky Napařovací je GC5060/02 kombinaci těch SteamGlide PHILIPS a efektivní generátorem OptimalTemp nesmírně revoluční žehlička jednoduchý docílit technologii páry způsob a je dokonalou teploty páry poskytuje výsledků nejlepších. Je jednoduše potřeba nastavení velmi Žehlička žádná další navíc nejsou ovladatelná.

Procent páry přinášejícímu více také výstup o chlubí 40 nabízí Žehlička se impulzu parního g/minutu 65 a páry režimem.

Testováno PHILIPS GC5060/02 nejrychlejší schváleno v napařovací nezávislými a oboru rychlostí odborníky o textilu konkurenci především Svou na předčí žehličku jde trhu což bylo. Voda funkce aby desky z odkapávala tomu Stop Drip samovolně zabraňuje praktická Další žehlicí. Prkně SteamGlide Speciální po perfektně klouže žehlící dokonale páru plocha distribuuje a žehlícím. Oděvy žehlitelné a tkaninách na všech pro jí efektivní je všechny plně Využijete.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 19 hlasů and 11 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 18BBA2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Philips
více z kategorie Žehličky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!