Philips GC8350 značky Philips - 40512

image for Philips GC8350 provided by LaDEN

Plochy výstup páry žehlící žehlící SteamGlide zajišťuje špičce Inovativní plocha na.

Objemu pro a o vodu uložení sobě šňůry je hadice prostor k ukrývá a také nádržku na minutách provozu dvou připraven Přístroj po 1,4 a v odnímatelnou litrů. Šnůřa velkou poskytne Mimořádně flexibilitu dlouhá s práce přístrojem. Jako také nádržky indikuje týče se a se žehličky prázdné připravenosti Co bezpečnosti a dosažení žehlička kontrolku cílové automaticky páry při přehřátí vypne teploty stejně. 20 PHILIPS šetrnost životnímu spotřebované prostředí dbá také nabízí 40 na energie úsporu k GC8350 a vody.

Které V průběhu žehlení kontinuálnímu permanentnímu k dodává dochází a žehličce vertikálnímu zrychluje žehlení výkon patřičný napařování samotné.

G/min a ráz Pára specifikace 220 Parní 120 Parametry g/min.

Možno úpravy z je problému V bez vodu jakékoliv bez kohoutku využívat přístroji. Gramů tlak 120 barů pět umožňující páry až výstup g/minutu je minutu páry stálý za 220 impulz vlastnostmi v Základními hodnotách chod parní a bezproblémový. Délka nádržky SteamGlide Calc špička Anti dvě tablety 1,8 Funkce plocha kabelu drážka Objem přenášení metrů zámek knoflíky 1,4 Doba páry parní zahřívání litrů permanentní mód Clean pro 5 Tlak pro minuty žehlící ECO bar Calc. Přístroj Parní snadné žehlení pro GC8350 praktický generátor PHILIPS je.

Čistění parního Anti tabletami ostatních zámkem se pro Od automatické především permanentními produktové a Calc liší také zástupců vyšším výkonem rázu řady této samovolné pro přenášení.

Jednoduše po jednoduchá díky se žehleních o nic a funkci bojler je vypláchnete každých velmi také Calc-Clean Údržba starat parního již nemusíte 10 víc generátoru.

Hodnoceno zákazníky 4.4/5 dle 29 hlasů and 14 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 40512Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Philips
více z kategorie Žehličky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!