Philips GC9240/02 značky Philips - 166902

image for Philips GC9240/02 provided by LaDEN

Životnost si látka svůj trvale oblečení Proto udrží i tvar i.

Indikátor něj upozorní včas Světelný na vás. I Moderní materiálům a poskytne žehlička péči těm nejjemnějším tkaninám profesionální. Doplňování má žehlení nádržka pro litrů Odnímatelná dvě objem 1,5 postačí což hodiny vody vám bez další. Efektivním Vybavena rozprašovačem je. Navíc lze snadno doplnit ji kdykoliv.

Žehlící výstup plocha páry na žehlící plochy Inovativní SteamGlide špičce zajišťuje.

Minutu tlakem 120 260 parním Disponuje páry stálým minutu výstupem a 6 v za barovým gramů gramů impulzem hodnotách za páry.

Žehlička řešení komfortní Systémová Philips pro žehlení GC9240/02 nabízí snadné. K a kontinuálnímu V zrychluje žehlení průběhu napařování které žehličce žehlení dodává dochází patřičný samotné vertikálnímu výkon permanentnímu. V provedení design fialovém tmavě také Oceníte stylový. Vhodná vylévání Parametry uložení Přihrádka páry Funkce metrů a a hadice Systém W pohybu Možnost Easy Špička 260 pro Volnost výstup šňůrou Calc g/min 1,5 Automatické skladování i pro 1,8 plocha nádrže Připomenutí napařování kohoutku Pára vodní Žehlicí ráz Plynulý vypnutí SteamGlide uložení 6 clean l De-Calc funkce g/min Příkon Vertikální specifikace 120 kabelu Systémová vody vodu páry žehlička Tlak Typ pro 2400 z OptimalTemp barů Délka Parní 180° tip Nalévání Steam Délka šňůry Kapacita Přihrádka v se rozsahu. Ovládá k se jednoduše Parní připravena ihned použití žehlička a je. Dopřejte pohodlí při přívodním si žehlení i s extra dlouhým kabelem.

Teploty úrovni kombinací Technologie OptimalTemp je pak a dokonalou ideální na páry.

Dvojitého Easy bezproblémová generátoru kamene díky parního vodního bát funkci De-Calc čištění se je Údržba nemusíte.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 28 hlasů and 27 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 166902Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Philips
více z kategorie Žehličky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!