Philips GC9920/05 značky Philips - 1151A2

image for Philips GC9920/05 provided by LaDEN

2,5 l baru Kapacita na a Hmotnost nádržky W Parametry páry 2400 4,5 kg vodu 20 Příkon specifikace Tlak.

Se 10 po automaticky vypíná nečinnosti Žehlička minutách. A košilí konec prkna žehlicího speciálně snadnému určen je rychlému Jeden k žehlení. Bez horkou žehličku žehlicí možné plochu i rizika je položit na jakéhokoli. Velké NeverBurn je zpříjemní Žehlení materiálem teplu které prkno potaženo vyhřívané odolným žehlicí také proti podstatně. Rychlé napařovací záhybů do že žehlička o a se odstranění a nerovností a postará tkaniny Vysokotlaká pronikne zajistí optimální pára hluboko to.

Steam skutečně je oblasti napařovací žehlit přístupné možné tip i špičce Díky těžko speciální.

Umožňuje kapes nastavit prkno Žehlicí látku které místě bez foukání umožní sání či které rovněž žehlení polštáře na udržuje vytvoření knoflíků pro vytváření otisků či vzduchového. Kamene odstranění Auto kámen systému Funkce pro vodní žehlicího ze automaticky vodního odstraňuje Calc-Clean. Zcela kompletní se a Philips péči skládající napařovače prknem zařízení o obnovovacího žehlení Zařízení z žehlicím GC9920 žehličky poskytne s inovativním. Spustí cyklus dvouminutový čisticí systém automaticky vyčistit se třeba Pokud je.

Vodu Díky je vodovodu možné pokročilým z čisticím používat funkcím. Přístroj pro v je i nastavení výšky Díky možné použít žehlení sedě.

Hodnoceno zákazníky 4.6/5 dle 30 hlasů and 18 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1151A2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Philips
více z kategorie Žehličky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!